Новости

Технології Kumho 2020 />

07.08.2020

Kumho Tires виробляє продукцію у величезних кількостях - більше 35 000 000 шин. Це забезпечують два заводи Кванг Чжу і Коксанг і дослідні майданчики в Європі, Південній Кореї, США.

В Україні шини Kumho заслужено користується підвищеним попитом, так як співвідношення ціна / якість Kumho оптимально на сьогоднішній день.

Шини Kumho стали офіційними шинами для гонки Супер Приз Кореї Міжнародної серії Формули 3.Представництво продажу Kumho Tire відкрито в Китаї в 2006 році.

ESCOT

Інноваційний спосіб оптимізації контура шини, яка забезпечує комфорт і безпеку руху. Оптимізація контуру покришки Kumho досягнута завдяки оптимізації розміщення плечової та центральної зони протектора в плямі контакту з дорожнім полотном.
Завдяки технології ESCOT шини Kumho зберігають форму протектора і каркаса навіть при високих швидкостях. Тиск розподіляється рівномірно, пляма контакту з дорогою збільшеною площею, роблячи знос шини більш рівномірним. Завдяки цьому шини Kumho з технологією ESCOT відрізняються стійкістю до навантажень, скороченим гальмівним шляхом, а також відмінними "зчіпними" характеристиками.

ECSTA

Видатна технологія Kumho вироблена і випробувана у багатьох гоночних серіях і чемпіонатах. ECSTA застосована в ультра продуктивних трасових шинах Kumho (KU31), завдяки якій відбувається оптимізація протектора на будь-яких швидкостях, навіть якщо швидкість перевищує 300 км на годину. Гума Кумхо вироблені за допомогою технології ECSTA відрізняються чудовими технічними характеристиками на будь-якому типі дорожнього покриття.

Захист диска від ударів і пошкоджень

Шини Кумхо (Kumho) оснащені захистом кромки диска від ударів і пошкоджень, що також впливає на зниження навантаження на обід і покращує зовнішній вигляд.

Інноваційний склад гумової суміші

Multi Function Polymer Blend System –в складі суміші присутні полімерні сполуки багатофункціонального призначення. Шини Kumho завдяки цьому мають підвищену зносостійкість.

Dual Filler Silica Reinforcement System –в складі гуми великий вміст кремнієвих частинок. Даний склад застосовується в зимових і літніх шинах Кумхо.

High Efficiency Vulcanization Concept –  компоненти, які знижують ризик виникнення розтріскування і мікровулканізаціі шин.

Polymer End Coupled s-SBR – інноваційний склад гуми з вмістом високо дисперсного кварцу і полімеру s-SBR, завдяки чому поліпшено зчіпні показники при русі на мокрих дорогах. У шинах Kumho збільшений термін експлуатації, так як посилені сполучні складу і динамічних в'язко-пружних властивостей, між полімером і кварцом посилено взаємодію.

Система R.W. I.

Індикатори зносу на шинах Kumho, за допомогою яких можна визначити ступінь зносу, а також можна виявити такі несправності, як розбалансування коліс. В такому випадку протектор зітреться нерівномірно.

CRT Chaos Random Technology

Протектор шини Кумхо оснащений зубцями, які розподілені в хаотичному порядку. Завдяки зубців блокується акустичний дисбаланс, знижений рівень шуму.


FRT "коефіцієнта Фібоначчі "

Забезпечує шині чудовий контакт з дорожнім полотном, з метою забезпечення гумі Kumho чудових експлуатаційних характеристик.

Kumho XRP

Xtended Runflat Performance  - ексклюзивна технологія Kumho, для безпрокольних шин.

Шини новітнього покоління Kumho XRP з підвищеною безпекою мають стандартну щільністю, але при проколі колеса і зниження тиску в шині збільшується підтримка боковин. Контроль над дорогою не втрачається навіть при відсутності тиску в шині. Спеціальний склад гуми володіє максимальному опору нагрівання, що говорить про безпеку і впевненості на дорозі.

Була випущена екологічна шина Ecowing S в 2012 році.