Новости

Barum Bravuris 5HM />
Barum Bravuris 5HM

     Літній сезон 2019 року німецький концерн Continental зустріне у всеозброєнні. Він оновив пропозицію не лише свого основного бренду, а й дочірньої марки Gislaved. Але, як виявилося, це ще не все – на ринку з'явилися нові шини чеського Barum.

     Літня новинка Barum Bravuris 5HM призначена для використання на легкових автомобілях та транспортних засобах класу SUV. Вона, поряд із зимовими Barum Polaris 5 і всесезонними Barum Quartaris 5, увійшла до числа шин нового покоління бренду.

     Barum Bravuris 5HM прийшла на зміну моделі Bravuris 3HM. При порівнянні експлуатаційних властивостей шин двох поколінь очевидні переваги новинки, ключовими особливостями якої є тривалий термін експлуатації та низький опір кочен                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Barum Bravuris 5HM

      Найбільш помітні покращення торкнулися ефективності гальмування «5HM» на сухій поверхні (+3%), здатності оптимізувати витрати пального (+5%), акустичного комфорту (+10%) та пробігу (+15%). Однак, варто зазначити, що на догоду останньому довелося пожертвувати стійкістю до аквапланування (-2%). Гальмівні властивості Barum Bravuris 5HM на мокрій дорозі та керованість залишилися практично без змін – на рівні попередниці.

      Асортиментна пропозиція нової літньої моделі Barum складається з 73 типорозмірів з індексами швидкості T, H, V, Y, W та посадковими діаметрами від 15 до 21 дюйма (175/65 R15-295/35 R21). При цьому дванадцять 15-дюймових розмірів Bravuris 5HM випускатимуться з трьома окружними дренажними канавками, щоб збалансувати продуктивність, у той час як решта — з чотирма канавками.