О нас

Про нас

ТОВ «Промцентр» вітає Вас!
Чому вирішили автозапчастини та шини? Велику роль зіграло розташування офісу і склада- територія колишньої металобази. Потік автомобілів нас наштовхнув на думку: Нова автозапчастина -створює впевненість в шляху; Нові шини - створює безпеку в житті. Так чому б не втілити можливість запропонувати Вам одночасно впевненість і безпеку в життя. Так і був створений ТОВ «Промцентр» 7 жовтня 2003 року.
Розташований в м.Вінниця офіс компанії включає складський комплекс загальною площею понад 1000 м2.

Товарний каталог налічує понад 25000 найменувань.
Діяльність повністю відповідає українському законодавству, в тому числі в області обліку і податків.
Комплексна рейтингова програма НБР (Національний Бізнес Рейтинг), що визначає справжніх лідерів економіки України на підставі фактичних економічних показників говорить що: In factum veritas (лат. - «В фактах істина»).

За результатами загальнодержавного ранжування суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31 в номінації «Фінансові показники успішної діяльності» 2016 р ТОВ «Промцентр»:
увійшов в ТОП -100 (золото) серед підприємств України;
За результатами загальнодержавного ранжирування за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31
увійшов в ТОП - 7 (золото рейтингу) у Вінницькій області.

Ми турбуємося не тільки про прибутковість власного бізнесу, а й робимо свій внесок у майбутнє України через наповнення державного бюджету, внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, проводимо впровадження соціальних програм. І пропонуємо Вам піклуватися про своє авто - а це завжди наше завдання!

Р.S. Спасибі, що прочитали, тепер ви дізналися про нас більше. Якщо у вас з'явилися питання або побажання ви можете сміливо йти вперед (на Головну).