О нас

Про нас

ТОВ «Промцентр» вітає Вас!
Чому вирішили автозапчастини та шини? Велику роль зіграло розташування офісу і складів- територія колишньої металобази. Потік автомобілів нас наштовхнув на думку: нова автозапчастина -створює  впевненість  на шляху, нові  шини - створюють  безпеку на  дорозі   життя.

Так чому б не втілити можливість запропонувати Вам одночасно впевненість і безпеку в житті  . Так і був створений ТОВ «Промцентр» 7 жовтня 2003 року.
Розташована в м.Вінниця  компанія  включає складський комплекс загальною площею понад 1000 м2.

Товарний каталог налічує понад 25000 найменувань.
Діяльність повністю відповідає українському законодавству, в тому числі в області обліку і податків.
Комплексна рейтингова програма НБР (Національний Бізнес Рейтинг), що визначає справжніх лідерів економіки України на підставі фактичних економічних показників говорить що: In factum veritas (лат. - «В фактах істина»).

За результатами загальнодержавного ранжування суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31 в номінації «Фінансові показники успішної діяльності» 2016 р ТОВ «Промцентр»:
увійшов в ТОП -100 (золото) серед підприємств України;
За результатами загальнодержавного ранжирування за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31

  • увійшов в ТОП - 7 (золото рейтингу) серед підприємств  у Вінницькій області.

За результатами загальнодержавного ранжування суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31 в номінації «Власний  капітал» 2021 р ТОВ «Промцентр»:

увійшов в ТОП -100 (золото) серед підприємств України;

За результатами загальнодержавного ранжування суб'єктів малого бізнесу в галузі КВЕД 45.31 за показниками  «Тривалість  фінансового  циклу» 2021 р ТОВ «Промцентр»:

  • увійшов в ТОП - 7 (золото рейтингу) серед підприємств  у Вінницькій області.

Рейтинг укладено за підсумками незалежного аналізу  фінансового - господарських показників діяльності 1 237 916 підприємств України.

Ми турбуємося не тільки про прибутковість власного бізнесу, а й робимо свій внесок у майбутнє України через наповнення державного бюджету, внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  впровадження соціальних програм. І пропонуємо Вам  подбати про своє авто. 

Ваше  бажання -  наш час , професійний підхід !

Р.S. Спасибі, що прочитали, тепер ви дізналися про нас більше. Якщо у вас з'явилися питання або побажання ви можете сміливо йти вперед (на Головну).