Доставка и оплата

Доставка і оплата

Cпособи доставки

Доставка товарів по Україні займає приблизно до  12 - 24 - 48 годин.При прийомі замовлення персональний  менеджер узгодить з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Доставка здійснюється транспортними компаніями «Нова Пошта» « Делівері». Ви зможете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

 Інформацію про необхідність передоплати і про її суму озвучує менеджер, при оформленні замовлення.

При відправці замовлень зі зворотною доставкою на деякі позиції може знадобитися передоплата.

Вартість доставки залежить від тарифів на перевезення вантажів самої транспортної компанії.

Замовлення можна самостійно забрати в будь-який зручний для вас час c 08:00 до 18:00 c понеділка по п'ятницю та з 09:00 до 14:00 по суботах в нашому офісі за адресою м.Вінниця, вул.Київська 78.

Окремо хочемо звернути вашу увагу, що в разі відправки  вантажу зі зворотною доставкою, оформлення та оплата зворотної пересилки грошей лягає на клієнта. Компанія «Промцентр» дану послугу не оплачує! Точну вартість даної послуги можна уточнити у наших менеджерів.

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою можлива при отриманні  фіскального чеку в нашому офісі (м.Вінниця, вул.Київська 78),

Оплата за фактом отримання товару через транспортну компанію : послуги "накладений платіж" або "заборона на видачу".

Безготівковий розрахунок  для фізичних осіб

Якщо необхідно здійснити оплату за безготівковим розрахунком, наш менеджер надішле зручним для Вас способом Рахунок-фактура та реквізити   банківських карт підприємства або розрахункових  рахунків у банках, які Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку.

Безготівковий розрахунок  для юридичних осіб

Після формування замовлення  Вам виставляється Рахунок-фактура з усіма необхідними реквізитами  банківських карт підприємства або розрахункових  рахунків у банках. Працюємо з усіма групами «ФОП», а також з підприємствами на будь-якій системі оподаткування (включаючи ПДВ)

Якщо не один з вищеназваних способів оплати за товар вам не підходить, то ви можете зв'язатися з нашим менеджером і обговорити з ним деталі. Ми впевнені, що зможемо запропонувати вам оптимальний вихід з ситуації, що склалася, адже комфорт наших клієнтів є пріоритетом.

Всі ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ